Masfen

Masfen İnşaat Enerji A.Ş. olarak, güneş gibi bir yenilenebilir enerji kaynağı potansiyelinin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla sağlam, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir prensiple yola çıktık.

Günümüzde kullanılan enerjinin büyük bir kısmı kömür, petrol, doğalgaz gibi fosil yakıtlardan elde edilmekte olup, bu yakıtların hızla artan enerji ihtiyacı karşısında sınırlı olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kaynakların çevreye verdikleri zarar, yüksek üretim maliyetleri, güneş, rüzgar, su, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini artırmıştır. Bu kaynaklardan biri olan güneş, herkese açık olan, tükenmeyen ve ücretsiz bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisi yenilenebilir bir kaynak olup, %100 temiz, ekonomik, çevreci ve sınırsız bir kaynaktır.

Solar Panel Kalitesi

Bu enerji sektörünün gelişebilmesi ve daha yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla, EPDK tarafından yapılan yasal düzenlemelerle elektrik piyasasının serbestleştirilmesi sağlanmış, gerçek ve tüzel kişilerin lisans almadan 1 MW kapasiteye kadar yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı sistemler kurarak elektrik üreticisi olabilmelerine imkan tanıyan altyapı tamamlanmıştır.

MASFEN İnşaat Enerji A. Ş. Olarak dünyanın güneş gibi yenilenebilir enerji kaynağı potansiyelini en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla sağlam, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir prensiple yola çıktık.

Üstlendiğimiz her projenin enerji sektörünün gelişmesini ve büyümesini sağlayacak bir basamak olduğunun bilincinde hareket etmekteyiz. Ürün tedariğinde, anahtar teslim projelerde deneyimli ve profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla güneşin var olduğu her yerdeyiz.

Üretim Tesisimiz

Şirketimiz, elektrik üretiminde Türkiye’nin güneş enerjisi potansiyelini kullanmaktadır. Deneyimli personeliyle kendi fizibilite raporlarını hazırlamakta ve güneş elektrik santrallerinin proje, tasarım, inşaat, montaj ve iletimini kendisi üstlenmektedir. Yerli ve yenilenebilir kaynaklara yatırım yapan şirketimiz bu yatırımları her geçen gün arttırmaktadır.